poniedziałek, 24 lipca 2017

Blogosfera Canpol Babies

Witajcie!
W tym miesiącu znów wyrażamy chęć udziału w akcji Blogosfera prowadzonej przez firmę Canpol Babies. Mamy nadzieję, że uda nam się w tym miesiącu przetestować wspaniały zestaw "Sówki"
lub zorganizować dla Was jakiś fajny konkurs, w którym nagrodą byłby właśnie ten wspaniały zestaw.

Zestaw jest dość bogaty i przydatny każdemu maluszkowi. W jego skład wchodzą: talerzyk, miseczka, sztućce, kubeczek, smoczek wraz z zawieszką, talerzyk, miseczka, sztućce, kubeczek, bidon niekapek oraz kubek ze składanym ustnikiem. Mamy wielką nadzieję na testowanie ze względu na wiek w jakim Juleczka jest, jej miłość do samodzielnego jedzenia i picia oraz wielką sympatię jaką darzy sowy :)

Jeśli nie uda Wam się testować, zawsze można wygrać taki wspaniały zestaw w konkursach prowadzonych na blogach. Do wygrania będzie w sumie 20 takich wspaniałych zestawów.
Jeżeli Wy prowadzicie bloga i chcielibyście testować produkty lub zorganizować konkurs na swoim blogu klikajcie w link: http://canpolbabies.com/pl/blogosfera  i zgłaszajcie się. Gra jest warta świeczki ;)
Teraz zostało tylko mocno ściskać kciuki i czekać na wyniki. Mamy wielką nadzieję na testowanie ;) wszystkim innym życzymy powodzenia ;)

Pozdrawiamy
Mama i Julka:)

4 komentarze:

Patrol torowy do akcji zawsze gotowy- recenzja saszetki: książka z zabawką.

Witajcie kochani!!!! Wczoraj na fanpage pisałam Wam o wspaniełej przesyłce jaką otrzymałyśmy od Media Service Zawada. Była to paczka pełna...